Esmu ierakstījusi video lekciju, kas domāta  katram cilvēkam, kurš vēlas gūt ieskatu, kā darbojas imūnā sistēma, kā stiprināt  organisma aizsargspējas, lai sevi pasargātu no saslimšanas un ātrāk atveseļotos, kad gadījies saslimt ar šobrīd izplatīto infekciju slimību.  

Video lekcija sastāv no trim lielākām daļām.

Pirmajā daļā aplūkots jautājums – kas ir imunitāte.

Otrajā daļā – īsa ekskursija dārgo medikamentu pasaulē. Pēc tam tiek  sniegts ieskats recepšu medikamentos, kuri bieži vien ir domāti dažādu citu veselības problēmu ārstēšanā, bet ir izrādījies, ka tie uzlabo atveseļošanos salīdzinājumā ar kontroles grupu.  Par visiem minētajiem medikamentiem ir pētījumi, cik efektīvi tie ir mūsdienās izplatītās sērgas ārstēšanā.

Trešajā daļā – visbeidzot diezgan droši bezrecepšu līdzekļi, kas pētījumos parādījuši  labus rezultātus. Te kopumā aplūkoti apmēram 15  dažādi līdzekļi, kas izmantojami profilaksei vai tiklīdz parādās pirmās slimības pazīmes. Tāpat te sniedzu ieskatu līdzekļos, kas atrodas manā mājas aptieciņā un iepazīstinu ar savu pēdējā gada mīlestību  – peptīdu bioregulatoriem

To izstrāde ir sākusies 20.gs. septiņdesmitajos gados militārās medicīnas vajadzībām, lai ātri atjaunotu karavīru veselību pēc ilgstošas uzturēšanās paaugstināta stresa apstākļos un pildot dienesta pienākumus. Tikai pēdējo desmit gadu laikā tos sāk plašāk izmatot arī civilajā medicīnā, īpaši anti-aging (pret-novecošanas) jomā un imunitātes stiprināšanai. Peptīdi ir specifiski katram orgānam un tiem praktiski nav blakņu. 

Video lekcija pieejama par ziedojumu enerģijas apmaiņai. Ieteicamā ziedojuma summa 12 eiro (iespējams maksāt ar karti un uzreiz e-pastā saņemt pieeju videolekcijai).

Ja vēlaties maksāt ar bankas pārskaitījumu vai arī ziedot citu summu un atbalstīt Slow Medicine Ambulance turpmāko darbību, tad lūdzu izvēlieties atbilstošo reģistrācijas veidu – maksāt ar pārskaitījumu (samaksa uz kontu, ko saņemsiet pēc reģistrācijas).

Ja rodas kādi jautājumi, tad rakstiet uz e-pastu: slow.medicine.ambulance@gmail.com

Sirsnībā –
Marika
Slow Medicine Ambulance