Pumpas un izsitumi, aizcietējums vai caureja, galvassāpes, iekšējs diskomforts un uzvilktība, hiperaktīva uzvedība, karstuma vilnis, auksti sviedri vai elpas trūkums, kas rodas pēc kāda pārtikas produkta lietošanas uzturā.

Kas tas ir?

ALERĢIJA? SENSITIVITĀTE? NEPANESĪBA?

Ar ko tās atšķiras viena no otras? Kā tās var diagnosticēt? Par to plašāka saruna vebinārā “Alerģija? Sensitivitāte? Nepanesība?”.

Vebināra saturs

  1. Ievads: pamatjēdzieni
  2. Gremošanas trakta imunoloģiskais aspekts
  3. Alerģija un sensitivitāte
  4. Testi, to interpretācija
  5. Ko darīt?
  6. Nepanesība
  7. Kuriozi 🙂 (mīti)

Atsauksmes par vebināru

Milzīgs paldies par šo noderīgo lekciju. Stundas laikā izstāstījāt visu, ko ārsti gadiem nevarēja. Visu mūžu biju pārliecināta, ka man ir alerģijas. Bet tagad saprotu, ka tā nepārprotami ir sensitivitāte. Tagad skaidrs, kas jādara, kādas analīzes jātaisa. Liels paldies. 🙂
(Ieva)

Kad man imunologs liek špricēt katru mēnesi 700€ vērtas zāles, tad esmu priecīgs par šo lekciju, lai turpinātu rakties tālāk pēc patiesības. Liels paldies!
(Leonards)

Paldies! Visa informācija ir jauna un ļoti noderīga.
(Gunita)

Uzzināju daudz jauna par alerģijām un jo īpaši par simptomiem, kas atbilst alerģijām, sensitivitātei un nepanesībai. Bērnam 9 mēnešos ir dažādas ādas problēmas un ļoti bieža vemšana, kas rodas pēc vismazākās piena klātbūtnes. Tagad būs zināms, kā tālāk runāt ar ģimenes ārstu, lai varētu risināt. Paldies par visu jauno informāciju!
(Krista)

Pieteikuma forma


Vebināra tiešsaiste bija bez maksas, lai dotu iespēju ikvienam piedalīties un gūt zināšanas, bet ieraksts ir par samaksu, lai varētu finansēt  Slow Medicine Ambulance turpmāko darbību un gatavot jaunus vērtīgus vebinārus.

Ja vēlies noskatīties vebināra ierakstu, vari to izdarīt, reģistrējoties šeit un samaksājot 20 EUR.

Svarīgi! Pārliecinieties, ka ievadiet pareizu savu e-pasta adresi! Informācija par piekļuvi vebināra ierakstam (lapas adrese un parole) tiks nosūtīta uz Jūsu šajā formā norādīto e-pastu.

Vebināru vada Marika Zelča-Čerāne, mediķe, garīgā līdzgaitniece un filozofe, Slow Medicine Ambulance izveidotāja.

Marikas interešu lokā ir autoimūnās saslimšanas un 2.tipa cukura diabēts, kur liela nozīme, lai uzturētu veselību un atveseļotos, ir dzīves veidam, uzturam un uzturvielām, gavēšanai, traucējošo faktoru novēršanai, optimālai organisma funkcionēšanai. Šī interese ir izpaudusies, izveidojot Facebook grupu “Ceļš uz veselību (no autoimūnām slimībām)”, kā arī veidojot programmas un vebinārus Slow Medicine Ambulance ietvaros. Pabeidzot studijas medicīnā, viņa izvēlējās rakstīt kvalifikācijas darbu “Dzīvesveida paradumu izmaiņu ietekme uz 2.tipa cukura diabēta pacientu veselības rādītājiem”.

Marika 2020.gada pavasarī izveidoja un novadīja 8 nedēļu programmu “Biohakings sievietēm”, kas tika ļoti atsaucīgi novērtēta. Marika kopš 2019.gada septembra vada raidījumu par veselību “Vērmele” Facebook platformā #Tauta.

Kopš 2001.gada Marika daudzu gadu garumā ir veidojusi un vadījusi mācību un retrīta programmas garīgumā. Viņa ir starptautisku organizāciju – Spiritual Directors International un Spiritual Directors in Europe biedre un žurnāla Presence (Klātbūtne) redkolēģijas locekle.