Slow Medicine Ambulance
Datu apstrādes politika

Mani sauc Marika Zelča-Čerāne. Es rūpējos par Jūsu personas datu, kā arī citas Jūsu man iesniegtās informācijas aizsardzību.

Ja vien mums, savstarpēji vienojoties, nav norunāts citādi, Jūsu personas datus un informāciju, ko Jūs man iesniedzat, es nenododu citām personām, kas nav iesaistītas Slow Medicine Ambulance darbības nodrošināšanā.

Es varu uzglabāt un izmantot šādus Jūsu personas datus:

Jūsu personas datus izmantoju saziņas ar Jums veikšanai, kā arī lai nodrošinātu to pakalpojumu sniegšanu Jums, kurus esat izvēlējies.

Jūs varat prasīt Jūsu personas datu apstrādes pārtraukšanu un/vai Jūsu datu dzēšanu, nosūtot e-pastu uz slow.medicine.ambulance@gmail.com, ja vien to apstrādes un/vai uzglabāšanas nepieciešamību nenosaka normatīvie akti vai nepieciešamība izpildīt uzņemtās saistības vai aizsargāt manas leģitīmās tiesības.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un tās aizsardzību pret ļaunprātīgu izmantošanu, tās darbībā var tikt iesaistīti trešo pušu servisi, kas var uzkrāt personas datus un tos izmantot atbilstoši savai datu apstrādes un/vai privātuma politikai. Šobrīd ir iespējoti šādi servisi:

Jūsu personas datus uzglabāju tikai uz drošiem un ar paroli aizsargātiem datoriem un serveriem, kas nepieļauj nesankcionētu piekļuvi.

Šī privātuma politika var tikt laika gaitā precizēta, ievietojot šajā lapā jaunu tās versiju. Līdz ar katras jaunas versijas ievietošanu, šajā lapā tiks uzstādīta norāde par informācijas atjaunošanas datumu.

Ja Jums ir jautājumi par šo privātuma politiku, un to, kā es apstrādāju Jūsu personas datus, atbildes varat iegūt, sūtot e-pastu uz slow.medicine.ambulance@gmail.com

Lai mums izdodas veiksmīga sadarbība!

Informācija pēdējo reizi atjaunota: 2020.gada 22.februārī.