Darbnīca «Dzīve bez PMS» 2.0

Daudzas sievietes ir pieradušas ciest no ik mēneša cikliskām problēmām:
– garastāvokļa svārstības, nomāktība,
– aizkaitināmība par sīkumiem, dusmas,
– krūšu jutīgums, piebriešana, sāpīgums,
– galvassāpes, migrēna,
– vēdera pūšanās un/ vai sāpēs, 
– karstuma viļņi,
– pūtītes, akne,
– bezmiegs, nervozums, trauksme,
– izklaidība un grūtības koncentrēties u.tml.

Galu galā tas var novest pie domas: „Ak, kāpēc es piedzimu par sievieti!” vai jautājuma: „Kāpēc man tāds liktenis?!”

Vai Tev tā ir bijis?

Patiesībā to var novērst, ja sieviete izprot notiekošos DABISKOS procesus un tad attiecīgo cikla fāzi atbalsta ar uzturu un tai pieskaņo savu dzīves veidu.

Tā rezultātā problēmas mazinās un pazūd, un sieviete var justies droši un pārliecināti, jo vairs nav jādzīvo ar bažām par to, kā nu būs šomēnes. 

Lūk, šādi izskatās idealizēts menstruālais cikls, kuru izveidoja pētnieki, apkopojot daudzu sieviešu reālos datus. Tur ir atspoguļotas  sievietes hormonu cikliskās un dabiskās svārstības.

Draper, C.F., Duisters, K., Weger, B. et al. Menstrual cycle rhythmicity: metabolic patterns in healthy women. Sci Rep 8, 14568 (2018).

Vai šādas  hormonu dabiskās svārstības augšu-lejup nebūs jūtamas pārējā organismā? Protams, būs!

Te uzskatāmi redzams arī kaut kas cits.

Proti, dažādās cikla fāzēs būs atšķirīgas vajadzības pēc uzturvielām.

Kad visi hormoni ir lejā vai kad vairāki hormoni strauji kāpj – tās ir divas dažādas situācijas. Kad hormoni cikla beigās samazinās, tad organismā tie ir  jāsadala un jāizvada laukā, un te šiem procesiem ir vajadzīgs pavisam cits uzturvielu atbalsts.

Ja sieviete to izprot un iemācās sniegt sev attiecīgajā fāzē vispiemērotāko  uzturu, tad ar katru nākamo ciklu problēmas sāk sarukt un izzust.

Tas ir līdzīgi kā mācīties sērfot pa okeāna viļņu mugurām. Tas ir jāapgūst un to var apgūt.

Vai vēlies uzzināt vairāk, kā iemācīties sērfot pa  ikmēneša hormonu dabisko  svārstību viļņiem?

Statistikas dati liecina, ka apmēram 80% sieviešu cieš no ik mēneša garastāvokļa svārstībām, nomāktības, aizkaitināmības, kam bieži vien pievienojas vēdera uzpūšanās, krūšu cikliska piebriešana, galvassāpes, problēmas ar miegu.  To sauc  par PMS jeb  premenstruālo sindromu.

Nervi pa gaisu! Atkal migrēna! Tas ir kaut kas, kas var sagraut Tavu dzīvi, bet kura nopietnību ārsti Latvijā vēl reti kad saprot un var palīdzēt. Vai Tu esi starp šīm sievietēm?  

Pēc studiju beigšanas ārstniecībā kopš 2020.gada pavasara esmu palīdzējusi sievietēm atrast dabiskus veidus, kā sakārtot savu ciklu un novērst problēmas. Esmu vairāks reizes rīkojusi darbnīcu “Dzīve bez PMS”. Ir vairāk kā 150 PMS simptomu, kuri traucē ikdienas norisēs, bet tos esmu sagrupējusi vairākos tipos. Te nederēs viena universāla pieeja gan tāpēc, ka katra esam individuāla, gan tāpēc, ka ir dažādi tipi un katram tipam ir vajadzīga sava pieeja, kas atšķirīgiem tipiem var būt pat pretēja.
Darbnīcā sieviete iegūst

Programmā ir piedalījušās vairāk par 100 sievietēm. Lūk, dalībnieču viedoklis:


Ja esi nolēmusi rīkoties, tad nepalaid garām šo iespēju, jo tā var kļūt par sākumu kaut kam jaunam Tavā dzīvē. Iedomājies, kāda būs Tava dzīve, ja  Tev nebūtu šīs ikmēneša problēmas! 

Darbnīca sākas otrdien, 2023.gada 03.oktobrī.

Var maksāt divos veidos:
1) ar maksājuma karti pieteikuma formā zemāk, vai
2) ar pārskaitījumu:
Kam: Marika Zelča-Čerāne
Konts: LV91HABA0551041872018
Summa: 79,- EUR
Par ko: Darbnīca
Pēc pārskaitījuma veikšanas lūdzu atsūtiet maksājuma uzdevumu uz slow.medicine.ambulance@gmail.com vai WhatsApp 29410774.

Pieteikuma forma