Informācija par jauno programmas “Biohakings sievietēm” versiju skatāma šeit.

Gavēsim gudri, gavēsim ar prieku!

Šī ir pieteikuma anketa, kuru iesniedzot, varat izteikt savu interesi par 8 nedēļu programmu “Gavēsim gudri, gavēsim ar prieku! Biohakings sievietēm”. Ja saņemšu anketu, sazināšos ar Jums, kad programmas piedāvājums kļūs aktuāls.

Galvenie ieguvumi no programmas:

Programmas teorētiskajā daļā ir paredzēts iepazīstināt ar procesiem:

Programmas pirmās četras nedēļas būs paredzētas sava cikla iepazīšanai, bet nākamās četras – lai iegūtās zināšanas varētu pielietot praksē, savā ikdienā! Tāpēc kopā 8 nedēļas! Būs darba lapas un uzdevumi, kas palīdzēs apgūt šīs zināšanas un praktiski tās pielietot.

Beta versija nozīmē to, ka programma tiek piedāvāta pirmo reizi un Tev ir iespēja būt starp tām, kas to testē, sniedz atgriezenisko saikni un pats galvenais – pat ierosina kādu Tev svarīgu tēmu, ko iekļaut programmā un to arī saņem! No Tevis es sagaidu iesaistīšanos, darbu ar sevi, atgriezeniskās saiknes sniegšanu un Tavu sajūsmas pilno liecību par vērtīgo programmu! 🙂 🙂

Šī ir izglītojoša programma un tās mērķis nav ārstēt vai diagnosticēt. Zināšanas mums palīdz pieņemt informētus un atbildīgus lēmumus attiecībā uz savu veselību, un nepieciešamības gadījumā konsultēties ar ārstu vai speciālistu. Mūsu veselība ir mūsu pašu atbildība.

Ja vēlies piedalīties programmā – aizpildi, lūdzu, anketu! Tā ļaus man Tevi iepazīt un iekļaut programmā tieši tās tēmas, kas Tev būtu noderīgas.

Dati ir konfidenciāli, tiek izmatoti labākas programmas nodrošināšanas nolūkā un netiek nevienam izpausti.

Mīlestībā –
Marika Zelča-Čerāne
Slow Medicine Ambulance

Anketa