Katra cikla fāze ir kā atsevišķs gadalaiks. Katrā „gadalaikā” notiek savas norises, kurām vajadzīgs atbilstošs uzturs un uzturvielas. Ziemā ēdīsim to, kas sasilda, bet vasarā to, kas atvēsina, vai ne? Ja sieviete izprot šos dabiski noritošos procesus savā organismā, tad un tikai tad sieviete var iemācīties kļūt par savu hormonu saimnieci un bez bažām sērfot pa hormonu svārstību viļņiem.

Sniedzot sev attiecīgajā fāzē vispiemērotāko  uzturu, ar katru nākamo ciklu problēmas sāk sarukt un izzust.

Tā tas notika ar Evu. Viņa apliecina, ka pēc tam, kad savā dzīvē ieviesa manus ieteikumus, tagad viņa ir kļuvusi par savu hormonu saimnieci.

Kāda cita sieviete, kura nevēlējās publiski paust savu vārdu, liecina, ka, ievērojot ieteikumus,  viņa notievēja, nemaz nebadojoties, tikai nedaudz pamainot produktus, turklāt viņai pēc ilgāka pārtraukuma atsākās mēnešreizes.

Zināšanas par ciklam atbilstošu uzturu un dzīves veidu, kā arī  atsevišķu uztura bagātinātāju (dabīgo peptīdu) kurss, kurus ieteicu,  palīdzēja Ilonai K. izvairīties no miomas operācijas: „Esmu priecīga, jo ir rezultāts! Mioma vairs nepalielinās un man nav vajadzīga operācija! Pēc peptīdu kursa jūtos enerģijas pilna! Paldies, Marika!”

Šie piemēri uzskatāmi parāda, ka pareizs uzturs atbilstoši cikla fāzei sekmē organismā notiekošo dabisko procesu harmonizāciju.

Tas nav sarežģīti, bet lai sasniegtu tādus rezultātus un iemācītos droši sērfot pa  hormonu viļņiem, ir vajadzīgas zināšanas, kuras varu Tev sniegt.

Esmu izveidojoši izglītojoši praktisku programmu „Dzīvo saskaņā ar savu ciklu!” Tās otrs īsais  nosaukums ir „Biohakings sievietēm”, jo šī programma saista sievietes, kuras interesējas, kā uzlabot sava organisma optimālāku funkcionēšanu, tas ir, biohakingu.

© 2022. Marika Zelča-Čerāne. Visas tiesības rezervētas