Dzīvo saskaņā ar savu ciklu!

Šī ir anketa, lai pieteiktos dalībai grupas koučinga programmā “Ēd. Neēd. Dzīvo saskaņā ar savu ciklu!” (Biohakings sievietēm).

Šī ir prakstiski izglītojoša grupas koučinga programma. Zināšanas mums palīdz pieņemt informētus un atbildīgus lēmumus attiecībā uz savu veselību, un nepieciešamības gadījumā konsultēties ar ārstu vai speciālistu. Mūsu veselība ir mūsu pašu atbildība.

Ja vēlies piedalīties programmā – aizpildi, lūdzu, anketu! Tā ļaus man Tevi iepazīt un vairāk akcentēt programmā tieši tās tēmas, kas Tev būtu noderīgas. Pēc anketas saņemšanas, sazināšos ar Tevi, lai vienotos par individuālu tikšanos zoom platformā, kur varēsi uzdot sev interesējošos jautājumus par šo programmu un labāk saprast, kā tā var palīdzēt uzlabot Tavu veselību un novērst problēmas.

Pieteikuma ANKETAS jautājumi.

Ir daži obligātie un daži neobligātie jautājumi, par kuriem tomēr priecātos, ja Tu atbildētu.

Jautājums par vecuma grupu, lai apmēram zinātu, kādi jautājumi varētu interesēt. Piemēram, ja nevienas nebūs menopauzes vecumā, tad  par jautājumiem šajā vecumā neizvērsīšos.

Vēl ir jautājums par tēmām (nav obligāts), kas Tevi varētu interesēt, piemēram,  akne, endometrioze, policistiskais olnīcu sindroms (PCOS), premenstruālais sindroms, sāpes, menopauze u.c. Man ir biohakinga un dažādu knifiņu idejas, ko darīt šo vai citu problēmu gadījumā, kuras Tu varētu izmēģināt.

Pēc anketas iesniegšanas saņemsi ziņu vai e-pastu no manis par tālāko. Anketas iesniegšana neuzliek pienākumu piedalīties programmā.

Dati ir konfidenciāli, tiek izmatoti labākas programmas nodrošināšanas nolūkā un netiek nevienam izpausti.

Mīlestībā –
Marika Zelča-Čerāne
Slow Medicine Ambulance

Anketa