Dzīvo saskaņā ar savu ciklu!

Šī ir anketa, lai pieteiktos dalībai 8 nedēļu programmā “Dzīvo saskaņā ar savu ciklu!” (Biohakings sievietēm).

Šī ir izglītojoša programma un tās mērķis nav ārstēt vai diagnosticēt. Zināšanas mums palīdz pieņemt informētus un atbildīgus lēmumus attiecībā uz savu veselību, un nepieciešamības gadījumā konsultēties ar ārstu vai speciālistu. Mūsu veselība ir mūsu pašu atbildība.

Ja vēlies piedalīties programmā – aizpildi, lūdzu, anketu! Tā ļaus man Tevi iepazīt un vairāk akcentēt programmā tieši tās tēmas, kas Tev būtu noderīgas.

Pieteikuma ANKETAS jautājumi.

Ir daži obligātie un daži neobligātie jautājumi, par kuriem tomēr priecātos, ja Tu atbildētu.

Jautājums par vecuma grupu, lai apmēram zinātu, kādi jautājumi varētu interesēt. Piemēram, ja nevienas nebūs menopauzes vecumā, tad  par jautājumiem šajā vecumā neizvērsīšos.

Labprāt uzzinātu, kā Tu sevi raksturotu (nav obligāts), bet jūties brīva man uzticēt tik, cik Tev šobrīd ērti.

Vēl ir jautājums par tēmām (nav obligāts), kas Tevi varētu interesēt, piemēram,  akne, endometrioze, policistiskais olnīcu sindroms (PCOS), premenstruālais sindroms, sāpes, menopauze u.c. Man ir biohakinga un dažādu knifiņu idejas, ko darīt šo vai citu problēmu gadījumā, kuras Tu varētu izmēģināt.

Pēc anketas iesniegšanas saņemsi e-pastu ar tālākām norādēm, kā piedalīties programmā. Anketas iesniegšana neuzliek pienākumu piedalīties programmā.

Dati ir konfidenciāli, tiek izmatoti labākas programmas nodrošināšanas nolūkā un netiek nevienam izpausti.

Mīlestībā –
Marika Zelča-Čerāne
Slow Medicine Ambulance

Anketa